Obchody Jubileuszu 25-lecia powstania Wodociągów Namysłowskich w strukturach lokalnego samorządu

W piątek 20 października, w Restauracji „Dworek Różany” w Namysłowie odbyła się uroczystość Jubileuszu 25-lecia powstania Wodociągów Namysłowskich w strukturach lokalnego samorządu. W uroczystościach wzięli udział włodarze naszego miasta, poseł na Sejm RP – Pan Ryszard Wilczyński, Sekretarz Województwa Opolskiego – Pan Adam Maciąg, Rada Nadzorcza ZWiUK „EKOWOD” Sp. z o.o.,  kierownictwo Urzędu Miejskiego w Namysłowie, radni Rady Miejskiej w Namysłowie, byli oraz obecni pracownicy spółki jak również zaproszeni goście.

Program uroczystości rozpoczął Prezes Zarządu Krzysztof Szyndlarewicz, który powitał wszystkich zgromadzonych na obchodach jubileuszu, jednocześnie dziękując za owocną współpracę. Następnie głos zabrali zaproszeni goście, którzy przybliżyli nam okoliczności powstania Wodociągów Namysłowskich w strukturach lokalnego samorządu, podkreślając iż Wodociągi Namysłowskie były pierwszą utworzoną w województwie spółką tego  rodzaju.

Prezes ZWiUK „EKOWOD” Sp. z o.o. odebrał wiele ciepłych słów uznania, życzeń oraz gratulacji związanych
z funkcjonowaniem i działalnością spółki. Pamiątkową grafikę wykonaną przez Pana Kazimierza Drapiewskiego, wręczył Prezesowi Zarządu Burmistrz Namysłowa Pan Julian Kruszyński.

Uroczystość uświetnił wspaniały koncert orkiestry saksofonowej „Saxofonissimo” pod batutą Oto Vrhovnika, który zapadnie w pamięć wszystkim zgromadzonym na uroczystości.

Na uroczystości został również wyświetlony film przedstawiający pracę pracowników ZWiUK „EKOWOD” Sp. z o.o. Wieloletnim pracownikom przedsiębiorstwa zostały wręczone nagrody za sumienną i pełną zaangażowania pracę oraz wkład na rzecz rozwoju Spółki.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Gościom i pracownikom, którzy uczestniczyli w obchodach Jubileuszu 25–lecia powołania Wodociągów Namysłowskich Sp. z o.o. w strukturach lokalnego samorządu.