Harmonogram wywożenia odpadów

GMINA DOMASZOWICE

GMINA ŚWIERCZÓW

GMINA WILKÓW

GMINA NAMYSŁÓW

Harmonogram wywozu odpadów komunalnych (zmieszanych) i segregowanych w 2018 roku (M1)
Ulice: Władysława Stanisława Reymonta, Grunwaldzka, Orzechowa, Świerkowa, Klonowa, Dębowa, Brzozowa, Sosnowa, Podleśna, Lipowa, Podmiejska, Oławska, Krzywa, Marii Skłodowskiej-Curie, Mikołaja Reja, Jarosława Iwaszkiewicza, Tadeusza Kościuszki, Wincentego Witosa, Marii Dąbrowskiej, Mariana Falskiego, Jana Długosza, Emili Plater, Gabriela Narutowicza, Stefana Żeromskiego, Ogrodowa, Bolesława Prusa, Tęczowa, Słoneczna, Stefana Okrzei, Wiejska, Pastewna, Mikołaja Kopernika, Jana Brzechwy, Stefana Moniuszki, Fryderyka Chopina, Kolejowa, Jana Pawła II, Brzeska, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Kasztanowa, Modrzewiowa, Wierzbowa wraz z ulicami przyległymi.

Harmonogram wywozu odpadów komunalnych (zmieszanych) i segregowanych w 2018 roku (M2)
Ulice: Mariańska, Stawowa, Mariana Buczka, Stefana Drzewieckiego, Łączańska, Adama Mickiewicza, Józefa Piłsudskiego, 1 Maja, Fabryczna, Spokojna, Pamięci Sybiraków, Wileńska, Orląt Lwowskich, Kombatantów, Cicha, Wrzosowa, Polna, Tulipanowa, Makowa, Kwiatowa, Na skarpie, Konwalii, Kalinowa, Jaśminowa, Różana, Słonecznikowa, Akacjowa, Malinowa, Łąkowa, Wesoła, Radosna, Nad Widawą, Zielona, Kresowa, Lwowska, Partyzantów, Wschodnia wraz z ulicami przyległymi.

Harmonogram wywozu odpadów komunalnych (zmieszanych) i segregowanych w 2018 roku (M3)
Ulice: Władysława Sikorskiego, Oleśnicka, Sycowska, Braterska, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Czesława Miłosza, Piotra Skargi, Stanisława Lema, Staromiejska, Marii Konopnickiej, Gabrieli Zapolskiej, Ignacego Krasickiego, Juliusza Słowackiego, Juliana Tuwima, Gustawa Morcinka, Cypriana Kamila Norwida, Melchiora Wańkowicza, Janusza Korczaka, Jana Kochanowskiego, Elizy Orzeszkowej, Witolda Gombrowicza, Kornela Makuszyńskiego, Zofii Nałkowskiej, Jana Kasprowicza, Adama Asnyka, Kazimierza Pułaskiego, Jana Kilińskiego, Żwirki i Wigury, Władysława Broniewskiego, Henryka Sienkiewicza, Parkowa, Jarosława Dąbrowskiego, Józefa Wybickiego, Aleksandra Fredry, Boczna, Bolesława Leśmiana, Jana Andrzeja Morsztyna, Jana Lechonia, Juliana Przybosia, Leopolda Staffa, Plac Powstańców Śląskich, Stanisława Witkiewicza, Zbigniewa Herberta wraz z ulicami przyległymi.

Harmonogram wywozu odpadów komunalnych (zmieszanych) i segregowanych w 2018 roku (M4)
Centrum Namysłowa, tereny Namysłowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej – ulice Władysława Reymonta, Łączańska, Sejmowa, 1 Maja, osiedle „Siódemka” przy ul. Krzywej, osiedle „Magnolia” przy ul. Fabrycznej, osiedle „Calinka” przy ul. Bohaterów Warszawy, osiedle „Maja” przy ul. 1 Maja.

Harmonogram wywozu odpadów komunalnych (zmieszanych) i segregowanych w 2018 roku (W1)
Baldwinowice, Brzezinka, Głuszyna, Igłowice, Woskowice Małe.

Harmonogram wywozu odpadów komunalnych (zmieszanych) i segregowanych w 2018 roku (W2)
Brzozowiec, Ligota Książęca, Minkowskie, Smarchowice Nowe, Żaba.

Harmonogram wywozu odpadów komunalnych (zmieszanych) i segregowanych w 2018 roku (W3)
Barzyna, Krasowice, Ligotka, Mikowice, Niwki, Przeczów, Smarchowice Śląskie.

Harmonogram wywozu odpadów komunalnych (zmieszanych) i segregowanych w 2018 roku (W4)
Józefków, Kowalowice, Michalice, Objazda, Pawłowice Namysłowskie, Smarchowice Małe, Smogorzów.

Harmonogram wywozu odpadów komunalnych (zmieszanych) i segregowanych w 2018 roku (W5)
Bukowa Śląska, Kamienna, Rychnów, Smarchowice Wielkie, Ziemiełowice.

Harmonogram wywozu odpadów komunalnych (zmieszanych) i segregowanych w 2018 roku (W6)
Jastrzębie, Łączany, Nowy Folwark.

 

      HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH NA TERENIE GMINY NAMYSŁÓW W 2018R.