iBOK – NOWOŚĆ W ZWIUK EKOWOD

paź 10, 2022 | Informacje

 

iBOK Internetowe Biuro Obsługi Klienta

W celu ułatwienia kontaktu z Klientem ZWiUK „EKOWOD” Sp. z o. o. w Namysłowie utworzył Internetowe Biuro Obsługi Klienta (iBOK) przy pomocy, którego Klient może w dowolnym momencie i z dowolnego miejsca za pomocą połączenia internetowego zalogować się do swojego konta.

Z serwisu mogą korzystać wszyscy klienci, którzy posiadają podpisaną umowę na dostawę wody, odbiór ścieków, odbiór odpadów komunalnych z nieruchomości niezamieszkałych ze ZWiUK „EKOWOD” Sp. z o. o. w Namysłowie i prawidłowo przeprowadzili proces rejestracji.

Korzyści i możliwości, jakie daje iBOK:

 • uzyskujesz wgląd w swoje należności i salda
 • otrzymujesz dostęp do usługi e-Faktura
 • posiadasz możliwość bieżącego monitorowania zużycia wody
 • możesz elektronicznie podać stan wodomierza
 • otrzymujesz narzędzie komunikacji z ZWiUK „EKOWOD” Sp. z o. o.
 • bezpieczeństwo transmisji i przechowywania danych

A to wszystko…

 • bezpłatnie
 • 24 h przez 7 dni w tygodniu
 • w zasięgu twojej ręki już od dziś!

Jak założyć konto w iBOK:

 1. Przygotuj numer jednej z trzech ostatnich faktur otrzymanych od ZWiUK „EKOWOD” Sp. z o. o.
 2. Wejdź na stronę internetową https://ibok.ekowod.eu
 3. Kliknij pole „Rejestracja”
 4. W polu „Twój login” wpisz numer identyfikacyjny, który ZWiUK „EKOWOD” Sp. z o. o. w Namysłowie nadała każdemu Klientowi. Jest to sześciocyfrowy numer nabywcy widniejący na każdej fakturze.
 5. W polu „Twoje hasło” zdefiniuj swoje hasło dostępu do Internetowego Biura Obsługi Klienta (min. 8 znaków, duże i małe litery, cyfra).
 6. Pole „Imię i Nazwisko lub nazwa firmy” definiuje użytkownika założonego konta (wpisz imię i nazwisko lub nazwę firmy zgodnie z zawartą umową).
 7. W polu „e-mail” – wpisz adres e-mail, który będzie służył do korespondencji z ZWiUK „EKOWOD” Sp. z o. o. Adres ten niezbędny jest również przy odzyskiwaniu hasła.
 8. Przepisz kod z obrazka. Zapoznaj się i zaakceptuj Regulamin iBOK i Regulamin e-Faktury.

Identyfikacja Klienta odbywa się w godzinach pracy ZWiUK „EKOWOD” Sp. z o. o., tj. od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00.

Po pomyślnej weryfikacji na wskazany adres e-mail wysyłana jest wiadomośćo możliwości korzystania z pełnego zakresu usług iBOK.

Zapraszamy do korzystania z iBOK

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. 77 410 52 22 wew. 2 lub osobisty w Biurze Obsługi Klienta w Namysłowie przy
ul. Mariańskiej 2.

?
Skip to content