WPROWADZENIE ZDALNEGO SYSTEMU ODCZYTU WODOMIERZY

lut 8, 2021 | Informacje

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że ZWiUK „EKOWOD” Sp. z o.o. w Namysłowie wdraża innowacyjny system zdalnego odczytu wodomierzy.

Zdalny system odczytu wodomierzy to nowoczesny i niezawodny sposób zbierania danych z wodomierzy mieszkaniowych. Opiera się na przesyłaniu danych o zużyciu wody za pośrednictwem fal radiowych. Radiowy odczyt liczników ogranicza możliwość wystąpienia pomyłek związanych z czynnikiem ludzkim i skraca czas odczytu. Pozwala również kontrolować oraz chronić przed zaburzeniami mającymi wpływ na zakłócenia pracy wodomierza. System umożliwia odczyt wskazań wodomierzy w przypadku utrudnionego dostępu, a także braku obecności lokatora. Odczyt dokonywany jest bez wizyty inkasenta, co zapewnia ochronę prywatności użytkownika lokalu.

Prace związane z wymianą wodomierzy na wodomierze z funkcją zdalnego odczytu polegają na krótkiej wizycie pracownika celem zamontowania nakładki indukcyjnej (w przypadku, gdy wodomierz jest przystosowany, tj. APATOR POWOGAZ SMART +) lub wymiany całego licznika.

Prosimy o zrozumienie i udostępnianie lokali mieszkalnych w celu wykonania niezbędnych czynności eksploatacyjnych upoważnionym pracownikom Spółki.

Informujemy, że prace związane z wymianą wodomierzy na wodomierze z funkcją zdalnego odczytu obejmują  obecnie teren – Namysłów „Osiedle Kwiatowe”.

Istnieje możliwość uprzedniego ustalenia z pracownikiem dogodnego terminu pod numerem telefonu: 509 494 339.

?
Skip to content